Kasia

Skończyłam jedynkę. Obecnie studiuję na drugim roku Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki świetnemu przygotowaniu do matury dostałam się na studia w pierwszej piątce spośród przyjętych w trakcie rekrutacji. W jedynce zawiązałam przyjaźnie, poznałam niesamowitych ludzi. Liceum to nie tylko było miejsce gdzie uczyliśmy się wiedzy podręcznikowej, to był też czas szukania i uczenia się siebie samego. Odkrywanie talentów gdzieś tam głęboko ukrytych. Dzięki temu, że spotkałam w jedynce nauczycieli, którzy nie tylko prowadzili lekcje, ale mieli również czas na chwilę rozmowy i zawsze potrafili podpowiedzieć, poradzić nie tylko na tematy edukacyjne, nauczyłam się walczyć o marzenia.